Hakenka

Čáp

Co je novýho:

2018-06: Nový web
2018-06: U Čápa 1.6.2018 - Nesmiřitelná Pinďa, Jituš kontroluje písemky, Jituš, ne, ještě to není ono, Hraběnka v podhradí, Promodralé René, Malpa přijela z Mikulova, Červené Poupě, Kuba, jehož jeho přátelé přezdívají Charakterní Radek, Baže, také moderně červené, Šteflos s obavou...
2013-10: NC Kr.Pole 18.10.2013 - Tak tady nevidíte Romanetu, Tady pózuje Pip s Žankem, Je to radost dokumentovat setkání spolužáků!, A protože už nikdo dál nepózoval vyfotil jsem výsledky z televize, Myslím, že jsem vyhrál, ale moc tomu nerozumím, Pořadatel : Romaneta, Kdo...
2011-11: Bavorská pivnice 12.11.2011 - Blondýna brunetě nikdy nemůže porozumět, Sweetya, třídní, Romaneta, a ostře nabitý dekolt, Monique, Íví, Kadla, Vehec, Pip, To by bylo na dlouho, Lenin, Pinďa, Mouka, Revelation, Pleasure, Spartá, Spartá, buzerantů partá, Baže, Kuba, Žanek...
2010-10: Toscana 9.10.2010 - Jituš a její ovečka, Iris se nerada fotí, Vchazi Quadros, Zábava se konečně rozběhla, Hele, a kolik by u tebe stál hnědej Diesel?, Jaký parfém bys doporučil Muži?, Ne, nic, co neleptá hliník, nevedeme, Tak nic, no, Iris se nechá fotit jen v přítomnosti siláka...

16.4.2018

Hey, volové a volyně,

protože jsem naznal, že:
1) blíží se nám 35 let po skončení školy (2018-1983=35)
2) ukončujeme druhou třetinu, chystáme se na třetí třetinu, přičemž někteří už zápas vzdali a šli napřed
3) nikdo žádné setkání neplánuje,

ptám se:
I) chcete mít setkání?
II) uspořádá ho někdo jinej?
III) mebo ho mám uspořádat teda z nouze já?
IV) nějaké návrhy na hospodu či jinou lokalitu? Asi v Brně že, pochybuju, že budete vážit pohodlí do Moravských Budějovic.

Pokud máte v římských otázkách jasno a III se týká mě, navrhuju a dávám podmínky:

a) setkání v některý květno-červnový pátek, navrhuju 25.5., 1.6. nebo 8.6. (později mám dovolenou), buďte free nejlépe pro všechny termíny, případně mi oznamte, kterej nemůžete, ale nezaručuju, že ten to pro zbytek nebude
b) sejde se vás aspoň půlka, ať nežeru 15 včetně mě
c) pokud se půlka nenahlásí, kašlu na to
d) kdo se nahlásí a pak to odvolá nebo nepřijde, pošle mi kilo předem a to my, co přijdem, propijeme
e) nahlásíte se během týdne, maximálně do konce dubna (minulej rok jsem pořádal setkání s gymplem a ve stejnou dobu bylo dost problém zabookovat setkání na měsíc dopředu)
f) zeptáte se svých chudáků přátel, co nenašetřili na mail (podívejte se do mailů, co jsou zveřejněné výše) a myslijou si, že já budu všechny prosit telefonem, jestli oni přijdou a dáte mi za ně vědět.

Čili - chci po vás neprodlenou odpověď na římské otázky a podle zájmu vám pak do konce dubna řeknu, zda do toho du nebo nedu.

---
S pozdravem
Kuba25.4.2018

Hey, volové a volyně,

Tak první výzva měla čtvrtinovou odpovědnost, (8! + půl, tedy ten Topil) hm, hm, to je ovšem málo, to musíte kurva přidat.
Očekávám, že vy, co jste se přihlásili, ještě
1) oslovíte osobně alespoň jednoho svého nejbližšího kamaráda, co se nepřihlásil
2) zkontrolujete výše zveřejněné maily, abyste zjistili, zda tam některý nechybí, o kterém víte, že si ho někdo zvolil, ale, blázen, nedal o něm vědět.
3) Popřemýšlíte, kdo by se ještě dal sehnat i ze vzdálenějšího okolí.
4) Nejvíc vyhovuje zatím 1.6.2018, proti tomu nikdo nic nenamítá. 25.5 nemůže 1 (Monique), 8.6. nemůžou 2 (Mouka, Kadla):
5) Odpovědi, co došly nejvíc níže

Kdo se přihlásil:
Ostatní: Nereagovali a já nevím, zda se o tom vůbec dozvěděli.

1.5. večer dám vědět, jestli du do toho. Zatím je účast polovinu pod mým kriteriem. Nesmíte se zlobit za přísnost, ale minule se nás sešlo 6.

---
S pozdravem
Kuba5.5.2018

Hey, volové a volyně,

naše setkání se bude konat:
Pátek 1.6.2018 v 18 hod.
Pivnice u Čápa, Obilní trh 10, Brno
www.pivnice-ucapa.cz


Z těch, co jste se přihlásili a míníte NEpřijít, tak pošlete 100 Kč na č.ú. 3200067297/6800.
Poctivě předám v plen prochlastání jako pozdrav od nespolehlivých.

Kdo se přihlásil:
Ostatní: Nereagovali a já nevím, zda se o tom vůbec dozvěděli, jestli chcou udělat překvapení a dorazit neohlášeně nebo - zda přijít naopak nechcou. Případně je jim tak strašně těžko vůbec odpovědět a podobně těžko je jim rozhodnout se, zda přijdou.

Objednal jsem 12 míst, protože se mi přihlásilo 12 lidí.
Jestli se ještě někdo chcete přihlásit, zkuste to, ale je to dost exponovaná hospoda, tak nevím, zda bude dost místa.
Zkusím se zeptat na zvětšenou kapacitu - ale nevím, nevím. Větší šanci budete mít při okamžité reakci.
Příchod bez ohlášení naopak šanci na sezení limitně blíží nule.

---
S pozdravem
KubaAntworty:

Ahoj Radku,
Na sraz přijdu, zkusím kontaktovat Alenu Valentinovou a Jitku- pokud se už neozvala... Jsem pro termín 1.6.2018. Zorganizuj setkání ty, všichni budeme jistě vděčni... díky za snahu, snad se sejdeme. Místo? Brno- typy ještě pošlu... co bowling? Blbost? Ne že bych to nějak zvlášť ovládala... Tak čau a nebuď na nás tak drsnej.
Hraběnka Diana z Jimramova

Sice se mi nelíbí, když se Radek vyjadřuje vulgárně a musím říct, že je to fakt na pÍču a že mě to sere, ale 1.6. dojdu.
Šteflos

Ahoj Radku,
moc ráda bych zase "omládla" a potkala pár známých tváří. Doufám že se jako náš předseda ujmeš organizace a nadiriguješ si nás. Na termín nemám požadavek - hodí se. Sním a vypiju za dva a tak doufalm že můj hlad PRO nezapadne. Těším se!
Jituš Šustí

Ahoj Všichni, odpovídám na setkání.
I-ano
II-ty
III-ano
IV-už tam nebydlím
termín 25.5.2018 a 1.6. 2018 pak, jedu z házenou toho 8.6. Jinak účast potvrzuji.
Kadla

Ráda přijedu. Dej mi vědět termín a místo. Pokud to spácháš budeš mít mé díky a panáka. Jediný víkend kdy nemůžu je 8.6.-10.6. Budu se těšit.
Mouka

Ahoj Radku,
já samozřejmě přijdu a co se týče termínu a místa, je mi to jedno. Jen mi dej potom vědět.
Ahoj Pip

Diky za oznámení o nějakém budoucím srazu jsem pro každou srandu, ale bohužel nevím o jaký sraz jde, já dost zapomínám a na jména jsem pamatovala nikdy neměl a kór teď v 49.
Topil Jiří jako asi manžel nebo jiný příslušník od Íví

jo
ne
jo
asi brno
termín jedno
pro jistotu č.u.
zdar
Baže

Ahoj,
můžu 1.6. nebo 8.6.
Monique

Ahoj Rady,
já bych šla určitě, termíny mi vyhovují všechny, přizpůsobím se, pak jsem taky 14 dní na dovolené. Pravda je, že se ted moc v Brně nepohybuji, tak místo srazu fakt nevím. Ale kdyby jsi cokoli potřeboval, ráda pomůžu.
René

Čus volové atd. 25.5.su na 70.narozkách,nelze odložit!!! Ale 1.6.na MDD mám volno a přijdu!!! Takže 1.6.by bylo super
Poupě

Zdarec, já to vidím tak, že volno bych měl mít, ale asi III., nic domlouvat nebudu stíhat..., můžu se stavit za Romanem Stejskalem, ten vím, kde bydlí...
Tyrák


Názor?

Hakenka