El-Garten

(čti [el'kcha:r'dan])

- jest slovo původu staro-orientálního, najmě pak oblasti kaldejsko-babylónské (Eufrat, Perský záliv), značíť pak Zahradu, s (pomyslným) mocným "Z", neboť jednalo se jistě o Zahradu Boží, kam vštípen bylť Člověk (Adam pak později zván) Bohem, aby zde šťastný život žil, vzděláván pak byl, ne však k poznání všelikému, které známo má býti toliko Bohu a synům Božím.

Tak zde vsazena byla fuzzy množina jedinců ze všech sociálních a inteligenčních skupin, zástupci všech pohlaví také přítomni.
Jak i Adam, tak my vzděláváni jsme byli, i když jen v dovolených mezích.

Pro ty, kteří která bije nevěděj, byli jsme třída typu B (to je něco jak krevní skupiny) a prudili jsme v letech 1983 až 1987.
Kdyby to někoho snad nenapadlo, tak "klepnutím" na obrázek se tento zvětší, jakož i jiné hlody objeví se. Vy něbójtěs' a klikejte, žádnej bacil na vás nepřeleze.
Pokud zde objevíte nějakej osobní údaj, tak vězte, že moje databáze nikterak nenakládá s těmito údaji podle Neuwirthova zákona, ba naopak všechny informace automaticky přeposílá do HerbaLife databáze.

Jo, a, volové, kromě Sajmona a Marťana jsem nikdy od nikoho nedostal žádný historický fotky! Naskenuju, vystavím, vrátím, ne? Když se bojím, naskenuju sám, a pošlu mi, ne? Tak doufám, že už se polepšíte!

Názor?

El-garten