Rosnička 25. května 2007

Oddíly: Pozvánka | Nejasná zpráva z průběhu setkání | Áft'párdy | Kdo došel

Rosnička
Jak říkám,

vážené souDružky a vážení souDruzi.

Vědomi si odkazu maturitního roku 1987 (Hurrrá), svoláváme sraz bývalé 4.B. gymplu ElGarten (Hurrrá, hurrrá).
Sraz po dvaceti (Hurrrá, hurrrá, hurrrá) letech je pro každou souDružku a každého souDruha poVinností (Hurrrá, hurrrá, hurrrá, hurrrá).
Sraz se bude konat v den Výročí (Hurrrá, hurrrá, hurrrá, hurrrá, hurrrá) v pátek 25.května 2007.

Místo MayaLess je upřesněno, bude se jednat o podobné místo jako loni, čili vo vodpornej pajzl poblíž centru Brna, tak jak všem souDružkám a souDruhům přísluší.
Konkrétně se teda jedná o místo, kde to kdysi všechno skončilo - o

Rosničku v Brně - Žabinách, Jana Nečase 1, 25.5.2007 od 18-ti do 24-ti hodin.

Zavírací hodina je nepřekročitelná kvůli rušení nočního klidu ve vilové zástavbě, takže:

NEZTRÁCEJTE ČAS !

PŘED PŮLNOCÍ SE PAK MOŽNÁ TĚŠME I NA PŘEKVAPENÍ !

Ti z Vás, kdo pojedete autem z mimo Brna, tak asi nejlíp po dálnici D1, odbočit na Brno-Západ, projet tunelem (doufám, že zas nebude zavřenej), rovně do Žabin, sjet z okruhu směr Žabovřesky (hned za sjezdem na Bystrc), hned doprava, doleva a rovně - nebo se doptáte.

Samozřejmě, byla zde i možnosti výjezdního zasedání, nabízela se třeba Chyťa s Hustopečema nebo Kopec s Vysočinou - ale většina rozhodla tak jak rozhodla - viz poslední sloupec:
Listarium
(účast, pod ní přání, pod ním účast minule)

Obracím se tedy na Vás s veškerou mocí mi sdělenou:
1) každý z Vás mi prosím napište a potvrďte, že jste tuto agitku četli - teď hned, okamžitě a střelhbitě.
2) sdělte mi co nejdřív, dokuď ještě není pozdě, jestli se schůze:
a) zúčastníte,
b) nezúčastníte,
c) musíte si to rozmyslet a rozmyslíte si to co nejdřív.
Toto Vaše stanovisko ke Krizovému Vývoji je nezbytně nutné proto, že se těžko objednává salónek pro cca 1-35 lidí - s tím, pokuď jste si ještě nic neobjednávali, se Vám všude (v lepším případě) vysmějou. Když se objedná míst málo, riskují nerozhodnutí, kteří se posléze dostaví (viď, Vehec), že neseženou židli a budou muset potupně stát v chodbičce u hajzlíků. Nerozhodnutí, kteří se posléze nedostaví (viď Karle), pak riskují hněv těch, co se dostavili a pingli jim vzhledem k zlomkové účasti budou vztekle flusat (to volím ty lepší případy) do piva.
3) Sdělte prosím svým blízkým, kteří chudáci ještě nenašetřili na mail, že se plenární shromáždění bude konat a ať se přes Vás nebo nějak jinak jednoznačně vyjádří k těmto palčivým problémům současnosti. Jedná se především o: Bedničku, Kopečka, Vendolínu, Líšku, Pečenku a Blešku.
4) Last but not least - zkuste se vyjádřit také co nejdřív, jestli Vám vyhovuje styl minulej rok - hospoda v podzemí středu Brna s kouřem a pivem nebo jestli byste radši vinný sklípek mimo Brno s přespáním nebo něco nečekaného na Vysočině také s přespáním. V takovém případě bysme se pravděpodobně dohodli na vytížených autech a osobách, které přestanou o půlnoci chlastat, aby mohli v sobotu odpoledne po dokonalém vystřízlivění ostatní odvézt zpět. Spolujezdci pak můžou chlastat až do rána, ale zavazují se papírovou pětitisícovkou k neznečištění jejich povozu... - Ovšem to se také týká spíš těch mladších žáků - respektive většina prostě: Nemůže na Brno zapomenout
letní stín tisíc sněžnejch tání
nesmí víckrát z místa se hnout
hoří dům a hoří bez ustání
nemůže na Brno zapomenout
kráčí nikam bez pozvání sám

Zmizí nikdy nebude blíž
nemá plán klíče ani průkaz
usíná už ho neuvidí
do těch míst má přísnej zákaz
zmizí nikdy nebude blíž
v mracích slunce svádí zápas s tmou

Slýchá za nocí tichej pláč
kde se jen vzal v tomhle prázdným bytě
láska je zrádnej srdcerváč
rybáři za lodí táhnou sítě dál

Nemůže zapomenout
dětská hra a nikde žádný dítě
nemůže zapomenout
rybáři za lodí táhnou sítě dál
táhnou sítě dál

Počítám s tím, že bych 25. dubna - nebo tak nějak - (do té doby jste měli mít dávno jasno, vy palice dubový) oznámil, kde se bude akce konat a kdo přijede.

Berte prosím manifestaci s veškerou úctou jí příslušející. A nechci slyšet, že neodepíšete nebo snad chraňvásPánBůh dokonce nebudete VĚDĚT!!!

S úctou Vaše neodolatelné čertovo kvítko
Radek Kubák
radek@kubak.cz

Názor?